Zmiany organizacyjne na PBTW
01 września 2023

W związku z wprowadzonymi zmianami organizacyjnymi dotyczącymi struktury Uczelni,  z dniem 1 września 2023 r. została rozwiązana Rada Słuchaczy Politechniki Bydgoskiej Trzeciego Wieku (Zarządzenie Nr Z.165.2022.2023 Rektora Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich z dnia 28 sierpnia 2023 r.).

W imieniu społeczności Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, a także własnym składamy serdeczne podziękowania za udział w Radzie Słuchaczy Politechniki Bydgoskiej Trzeciego Wieku oraz za zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i reprezentowanie Uczelni na forum seniorów.

Życzymy realizacji dalszych planów i zamierzeń,  wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze spełnionych obowiązków oraz  zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Koordynatorzy Politechniki Bydgoskiej Trzeciego