Przemarsz kapeluszowy i Seniorada
28 maja 2024

Już 15 czerwca, rozpoczyna się Seniorada. Barwnym Przemarszem Kapeluszowym zainaugurujemy bydgoski tydzień międzypokoleniowy.

Sporo atrakcji czeka seniorów i nie tylko. Celem Seniorady jest łączenie pokoleń, stwarzanie okazji do dialogu między generacjami - a co najważniejsze - świetna zabawa!

W programie wydarzenia m.in.: prezentacje NGO'sów, liczne występy muzyczne i artystyczne, atrakcje dla dzieci oraz dorosłych (strefa partnerów programu Bydgoska Rodzina 3+), atrakcje służb mundurowych oraz strefa gastronomiczna.

Wszystkich słuchaczy wraz z rodzinami zapraszamy w sobotę 15 czerwca, o godzinie 11:30 na Plac Praw Kobiet. Tam posłuchamy muzyki, rozśpiewamy się, udekorujemy kolorowymi balonami i około godz.12.00 wyruszymy barwnym korowodem ulicami Bydgoszczy na Wyspę Młyńską, na VII Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych.

Mile widziane kolorowe nakrycie głowy.

Zapraszamy!